trend

Triple Support Layers

Trend Yatak Triple Support Layers adını verdiğimiz, soft sünger katmanı, medi-soft katman ve birbirinden bağımsız hareket edebilen mono-zone torba yay katmanından oluşan üçlü destek sistemi ile çocuğunuzun vücut ağırlığına bağlı kalmaksızın ideal destek dengesini sağlayarak konforlu bir uyku deneyimi sağlar.

trend

Organik Kumaş

Trend Yatak’ta kullanılan G32 Germanium organik kumaşın antibakteriyel ve anti alerjik yapısından dolayı uzun yıllar ferah ve saglıklı bir uyku deneyimi sunar. Çocuğunuzun stresten uzak kalabilmesi için tüm gece destek veren, negatif iyon özellikli kumaş gün boyu biriken yorgunluğunu, stresini nötralize ederken rahatlamasına ve anti aging özelliği ile de çocuk vücudunun kendini yenileme reaksiyonuna da destekleyici bir faktör oluşturur.

 

trend

Özel dokusu ile yatağın içinde hava sirkülasyonunu saglayan G32 kumaşı ve 3D spacer bordür kumasıyla olusan kesintisiz hava akışı sayesinde çocuğunuzun vücudunun yatağa temas ettigi noktalarda terleme riski azalacağı için ideal ısı/nem dengesi sağlanmış olacaktır.

trend

Tam ve kesintisiz uyku tüm gününe enerji versin!

Yapılan birçok bilimsel araştırmaya göre; uykunun insanın hayat kalitesi, gün içindeki konsantrasyonu, motivasyonu, mutluluğu ve tabi basarı oranı üzerinde çok önemli bir etkisi vardır.

Biz de Trend Yatak’ı tasarlarken, bu etkinin çocuğunuz üzerinde pozitif yönde olması için bütün bilgi birikimizi kullandık. Çocuğunuz Trend Yatak ile uyuduğu her gece, sabaha kadar kesintisiz bir uyku deneyimler. Böylece bütün gün enerjik, mutlu ve konsantrasyonu yüksek olur.

trend

Omuriliğin orijinal ‘S’ formunu korumaya destek.

Çoçuğunuzun vücuduna tam destek sağlamak için özel bir yapıya sahip olan Trend Yatak omurilik düzlemini doğru pozisyonda tutarak uyku bozuklukları, sırt ve bel ağrıları gibi olumsuzlukların yasanmaması için tasarlanmıştır.Özellikle gelişim çağında yapılacak doğru yatak seçimi ile kaliteli ve tam alınan uyku, bedensel, ruhsal ve gelişim üzerinde pozitif etkiye sahiptir.

Trend

1 - G32 Germanium Kumaş

2 - Soft Konfor Katmanı

3 - Body Balance Dolgu Katmanı

4 - Mono-Zone Bagımsız Torba Yay Sistemi

5 - Hava Geçirgenligini Maksimize Eden 3D Kumaş

100% Güvenli Alışveriş
100% Güvenli Alışveriş
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Kolay İade Hizmeti
Kolay İade Hizmeti
444 8 543 Hızlı İletişim
444 8 543 Hızlı İletişim
Canlı Reyon Sorumlusu
Canlı Reyon Sorumlusu
Credit cards
Credit cards