Hakkımızda

Almila Mobilya, 2004 yılından 2013 yılına kadar yapmış olduğu  proje ve dekorasyon imalatlarından kazandığı kalite anlayışını ve üretim tecrübesini, 2013 yılında bebek, çocuk, genç mobilyaları üretiminde değerlendirme kararı almıştır. Müşteri memnuniyetini ve özgün tasarımı ilke edinen Almila, bu alana yönelik üretim tesisi ve makina parkuru yatırımlarının ilk etabını 2014 yılında tamamlamıştır. 2020 yılında tamamlanan ikinci etap bina ve makine yatırımlarımız ile toplamda 19.000m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir. Almila, geleceği şekillendiren nesillerin öncelikle kendi yaşam alanlarına karar vermeleri ve mutlu olabilecekleri alanlarda yaşamaları gerektiğine inanmaktadır. Çocuklarımızın, sağlıklı ve özgüvenli bireyler olma yolunda, bebeklikten itibaren mutlu bir yaşam sürebilecekleri kendi özel alanlarının değerlerini fark etmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Hakkımızda

Müşterilerimizin hayallerindeki odalara katkıda bulunabilmek için, ürettiğimiz ürünleri tecrübeli çalışma arkadaşlarımızın eşliğinde inceleyip deneyebilecekleri ve gerekli teknik bilgileri alabilecekleri, neşeli ve keyifli zaman geçirebilecekleri satış noktalarımızın sayısını artırarak her geçen gün müşterilerimize daha yakın olmaya devam ediyoruz.

Sevilen, güvenilen ve tercih edilen bir marka olma amacı ile Almila Ailesi olarak, dokunduğumuz her bir yaşamı özel kılmaya gayret ediyoruz. Nesilleri birlikte yetiştiriyor, birlikte yeşertiyoruz. İşimiz için yaptığımız tüm çalışmalarda ailemizin fertlerinin kolay, sıkıntısız ve hızlı şekilde Almila ürünlerine erişmesini esas alıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş
100% Güvenli Alışveriş
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Kolay İade Hizmeti
Kolay İade Hizmeti
444 8 543 Hızlı İletişim
444 8 543 Hızlı İletişim
Canlı Reyon Sorumlusu
Canlı Reyon Sorumlusu
Credit cards
Credit cards