Çocuk Odasında Nasıl Aksesuarlar Olmalı?

Çocuk odaları için özel olarak imal edilen birçok aksesuar online platformlarda ve mağazalarda satışa çıkarılıyor. Kapı süsleri ve duvar dekorları mevcut seçenekler arasında yer almaktadır. Bunun dışında üç boyutlu halılar, korkuluklar ve oyuncak dolapları da uygun fiyat garantisiyle satın alınabilir.

 

Çocuk Odası Aksesuarları

Birçok kişinin cevap aradığı çocuk odasında nasıl aksesuarlar olmalı? Sorusuna verilebilecek ilk yanıt şu şekildedir: Çocuk odasındaki aksesuarlar mobilyalarla uyumlu olmalı. Özellikle renk uyumu göze çarpan en önemli detaylar arasında yer alıyor. Örneğin kırmızı ve mor gibi koyu renkli mobilyalar için beyaz ve krem gibi açık renkli aksesuarlar tercih edilmelidir.

Çocuk Odasında Nasıl Aksesuarlar Olmalı?

 

 

Çocuk Odası Kapı Süsleri

Çocuk odasında en çok tercih edilen aksesuarların başında kapı süsleri geliyor. Kedi, köpek, tavşan ve fil gibi sevimli hayvanların resmedildiği kapı süslerinin ahşap ve halatlı modelleri mevcut. Özel siparişlerde kapı süslerinin üstüne çocuğunuzun adını yazdırabilirsiniz. Hayvan figürleri dışında bulut, yıldız ve ay gibi motiflerin yer aldığı süsler de alternatif seçenekler arasında yer alıyor.

 

Oyuncak Dolapları ve Renk Seçenekleri

Çok amaçlı oyuncak dolapları pembe, beyaz, gri ve mavi gibi alternatif renklere ev sahipliği yapıyor. Çocuk odalarının çok daha derli toplu olmasını sağlayan bu dolapların garanti süreleri 1 - 2 yıl arasında değişmektedir. Suntalam malzemesinden üretilen oyuncak dolapları toplam 5 sepetten oluşmaktadır.

 

Çocuk Odasında Nasıl Aksesuarlar Olmalı?

 

Çocuk Odası Halıları ve Ürün Özellikleri

 Anti-alerjik ve anti-bakteriyel özelliklere sahip olan halıları, çocuk odalarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Üzerinde rakamların ve harflerin yer aldığı halılar, hem eğitici hem de dekoratif olduğu için tercih ediliyor. Kaymaz halılar güvenli kullanımlar için ideal standartlara sahiptir.

 

Mikrofiber kumaştan üretilen çocuk odası halılarında onlarca farklı desen seçeneği bulunuyor. Erkek çocukları için araba ve yelken desenli halılar, bu yılın çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Kız çocukları içinse bebek ve peri baskılı halı seçenekleri mevcut.

 

2 yıl garantili halılar, çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir. 1. sınıf baskı teknolojisiyle imal edilen bu ürünler, diğer tüm aksesuarlar gibi telefonla ve internet üzerinden sipariş edilebilir.