Prime Yatak (100x200x22)
tl7.544

Kaliteli uykuya üçlü destek sistemi

Prime Yatak'ta çocuğunuzun uyku konforu için; Latex Katmanı, onun altında konumlandırılan Body Balance Soft Katmanı ve Mono-Zone Bağımsız Torba Yay Katmanı ile mükemmel bir destek sistemi tasarladık. Uyku halindeyken vücuda verdiği destek ile ağırlığın dengeli bir şekilde dağılmasını sağlayan bu sisteme Triple Support Layers adını verdik. 

Bu sistemdeki özel katman tasarımı sayesinde çocuğunuz uyurken omurgasına doğru ve dengeli bir şekilde destek veren Prime Yatak, sunduğu kaliteli ve kesintisiz uyku deneyimi ile bütün gün ihtiyacı olan enerjiyi toplamasında en önemli yardımcısı olacak. 

Latex Katman 

Prime Yatak'ın üst düzey uyku konforunun sırrı; doğadan uyku dünyasına aktarılan en önemli materyalleden birisi olan, kauçuk ağacının sütünün hava ile etkileşime girmesi sonucu doğal yollarla elde edilen lateks süngerdir. Özel olarak hava kanallı bir yapı ile tasarlanan ve Prime Yatak'ın en önemli katmanı olan Climatex Micro Latex sünger sayesinde tüm yatak hava sirkülasyonu ile beslenir. 

Organik Pamuk Kumaş ve Latex Katman sayesinde mükemmel bir ısı / nem dengesisunan Prime Yatak nefes alan yapısından kaynaklanan tüm pozitif enerjiyi gece boyunca çocuğunuza aktarırken. benzersiz ve üst düzey uyku konforu sunar. 

Ürün Stok Kodu
TM02.03.01.02
Kargo
Ücretsiz
Kurulum
Ücretsiz
Tahmini Teslimat
Yatak
100% Güvenli Alışveriş
100% Güvenli Alışveriş
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Kolay İade Hizmeti
Kolay İade Hizmeti
444 8 543 Hızlı İletişim
444 8 543 Hızlı İletişim
Canlı Reyon Sorumlusu
Canlı Reyon Sorumlusu
Credit cards
Credit cards