prime

Organic Cotton

Çocuğunuz, kendisini organik pamuktan gelen yumuşacık dokusuyla karşılayan Prime Yatak ile yattığı her uykudan dinlenmiş, yenilenmiş ve zinde uyanacak. İlk dokunuşta kalitesini hissettirmeye baslayacak olan Prime Yatak, organik pamuktan dokunmuş olan kumaşı ile sağladığı hava sirkülasyonu sayesinde uyku esnasında vücut ısısını dengeler. Böylece terleme ve hızlı ısı değişimi gibi sebeplerden dolayı uyku bölünmesini engelleyerek kaliteli bir uyku deneyimi sunar.

Prime

Latex Katman

Prime Yatak’ın üst düzey uyku konforunun sırrı; doğadan uyku dünyasına aktarılan en önemli materyalleden birisi olan, kauçuk ağacının sütünün hava ile etkileşime girmesi sonucu doğal yollarla elde edilen lateks süngerdir.

prime

Özel olarak hava kanallı bir yapı ile tasarlanan ve Prime Yatak’ın en önemli katmanı olan Climatex Micro Latex sünger sayesinde tüm yatak hava sirkülasyonu ile beslenir. Organik Pamuk Kumaş ve latex katman sayesinde mükemmel bir ısı / nem dengesi sunan Prime Yatak nefes alan yapısından kaynaklanan tüm pozitif enerjiyi gece boyunca çocuğunuza aktarır.

prime

Kaliteli uykuya üçlü destek sistemi!

Prime Yatak’ta çocuğunuzun uyku konforu için; Latex Katmanı, onun altında konumlandırılan Body Balance Soft Katmanı ve Mono-Zone Bagımsız Torba Yay Katmanı ile mükemmel bir destek sistemi tasarladık. Uyku halindeyken vücuda verdiği destek ile ağırlığın dengeli bir şekilde dağılmasını sağlayan bu sisteme Triple Support Layers adını verdik.

Prime

Bu sistemdeki özel katman tasarımı sayesinde çocuğunuz uyurken omurgasına doğru ve dengeli bir şekilde destek veren Prime Yatak, sunduğu kaliteli ve kesintisiz uyku deneyimi ile bütün gün ihtiyacı olan enerjiyi toplamasında en önemli yardımcısı olacak.

prime

1 - Organic Cotton Örme Kumaş

2 - Climatex Micro Latex Sünger

3 - Body Balance Dolgu Katmanı

4 - Mono-Zone Bağımsız Torba Yay Sistemi

5 - Soft Touch Kumaş

100% Güvenli Alışveriş
100% Güvenli Alışveriş
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Kolay İade Hizmeti
Kolay İade Hizmeti
444 8 543 Hızlı İletişim
444 8 543 Hızlı İletişim
Canlı Reyon Sorumlusu
Canlı Reyon Sorumlusu
Credit cards
Credit cards