#5e6745
banner
Safari
banner
safari
,
Kalabalık Bir Hayat!
Safari
Kendine ait kalabalık bir hayat!

Gözünü açtığında günaydın diyeceğin arkadaşlara, kendini dünyanın bambaşka yerinde uyanmış gibi hissedeceğin bir odaya hayır diyebilir misin?

Her gün yeni bir macera yaşayacağın bu dünyada haritanı şimdi belirliyoruz. Bak şimdi, bu dünyada güneş senin istediğin saatte doğuyor, sen ne zaman istersen o zaman batıyor. Bu dünyada en yakın arkadaşın şurada duran zürafa, senin görmediğin şeyleri anlatacak sana. Bu yemyeşil doğa ise bu yolda sana ipuçlarını anlatacak, onlar sayesinde çok daha kolay varacaksın hedeflerine. 

Arkadaşlarınla dolu kalabalık hayatında tüm masallar ormanın güçlü karakterleri tarafından sadece senin için yazıldı. Sen de artık klanın bir parçasısın!

 

#bfbfbf
Nordic
Nordic
Nordic
,
Nordic
Nordic
Elinde sihirli bir anahtar var.

Yaşadığın hayat keşfedilmemiş yeni maceraların anahtarlarını saklar. O anahtarın açtığı kapılar ile seni sen yapacak olan hayatının yolunu çizer, olmak istediğin seni tasarlarsın.

Kuzeyin primitif ve geometrik desenleri, sade çizgilerinden doğan eminlik ile keşfedilmeyi bekleyen bir macera sunuyor sana.

Heyecanımızın en canlı yerlerine dalıp sana yeni maceralar hazırladık. Elinde anahtarın var. Hadi şimdi harekete geç ve her kapıyı arala, bir bak bakalım oralarda neler var.

 

#636c9c
Sailor
Sailor
Sailor
Sailor
,
Sailor
Sailor
Serin Sularda, Kuvvetli Dalgalarda Yürü!

Serin sularda, derin dalgalarlasın. “Suda yürünür mü hiç?” diyenlerin gözlerine bakarak ayağa kalkıyorsun. İlk adımı atma vakti şimdi, bir kere dik dursan o dalgada bundan sonra suyun üzerinde koşacaksın. Bu küçük odanda kocaman bir okyanus yaratacaksın.

Herkesi ürküten derin sular sana cesaret verecek, sen aldığın o cesaretle maceradan maceraya atlayacaksın. Her bir macera seni sonraki seviyeye hazırlayacak. Her seviyede daha hızlı koşacaksın o derin sularda. Sadece tek bir adım yeterli şimdilik.

Odan artık senin uçsuz bucaksın okyanusun, içindeki tüm diğer canlıları, tüm renkleri ve tüm heyecanları ile. Şimdi tüm renklerin tadını çıkar.

#eebf45
Sky
Sky
Sky
Sky
,
Sky
Sky
Sonsuzluğun içinde sen parla!

Dünya'dan çıplak gözle görülebilen yaklaşık 6 bin yıldız var, senin odandan bakınca ise sonsuz tane…

Ucu bucağı olmayan gökyüzünde parlayan yıldızlara bak. Solunda ki Sirius yolunu aydınlatıyor, hemen şuradaki Orion’u görüyor musun? Hani takım yıldızlarından mavi süper dev olan yıldız. Güneşten daha aydınlık ve sıcak şekilde odanı ısıtıyor. Onların ışığı ile yolunu aydınlatıp, hayatının ritmini yeniden oluşturacaksın. Odanın içinde, gökyüzünün en büyük parçası olacaksın.

#d6c9c9
Ballerina
Ballerina
Ballerina
,
ballerina
Ballerina
Enerjisini hayallerinden alanlar burada mı?

Şimdi sana her sabah uyandığın odanın tüm hayatını değiştirecek güce sahip olduğunu söylesek ne dersin? Aklında canlandı mı bir şeyler? Dünyayı değiştirecek hayallerini kurduğun odan hayallerindeki gibi olsa hiç fena olmaz değil mi?

Güçlü hayallerinle dünyayı değiştirme gücüne sahip ol diye, sana tam da hayallerindeki gibi bir oda yaptık. İstediğin detaylarla taçlandıracağın bu odada hayatını değiştirecek sabahlara uyanacak, yeni hayallerini bulutların üzerine balerin naifliği ile yazacaksın.

100% Güvenli Alışveriş
100% Güvenli Alışveriş
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Teslimat & Kurulum Ücretsiz
Kolay İade Hizmeti
Kolay İade Hizmeti
444 8 543 Hızlı İletişim
444 8 543 Hızlı İletişim
Canlı Reyon Sorumlusu
Canlı Reyon Sorumlusu
Credit cards
Credit cards